O nas

 

Radca Prawny,
Licencjonowany Doradca Restrukturyzacyjny

Sławomir Sosna

Radca Prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach od 2013 r. pod numerem KT 3059. Licencjonowany Doradca Restrukturyzacyjny pełniący funkcję syndyka, nadzorcy układu w wielu postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Należy do Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych. Zajmuje się szeroko pojętą obsługą przedsiębiorców, w tym spółek z kapitałem zagranicznym. Doradza w zakresie wyboru i zmiany formy prowadzenia biznesu, w szczególności świadczy pomoc prawną przy zakładaniu spółek oraz ich przekształceniu.

Radca Prawny

Barbara Sosna

Radca Prawny wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach od 2011 r. pod numerem KT 2950. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Zajmuje się również sprawami o odszkodowania, sprawami rodzinnymi, pracowniczymi, spadkowymi oraz z zakresu prawa nieruchomości. W Kancelarii pełni również funkcję Dyrektora Biura Syndyka. Doradza w zakresie postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Kancelaria prowadzi współpracę z kancelariami prawnymi na terenie Czech i Słowacji oraz doradcami podatkowymi, księgowymi i biegłymi rewidentami.