BLOG

Reputacja. Szacunek. Wynik.

Kancelaria Prawna Wodzisław Śląski

W życiu zdarzają się różne sytuacje, które wymuszają potrzebę uzyskania wsparcia doświadczonego adwokata. Czasami chodzi o spór w rodzinie, niekiedy zdarza się, że po wypadku nie zostało wypłacone odszkodowanie, a innym razem sprawa dotyczy dzieci. Różnorodność ludzkich charakterów sprawia, że każdy choć raz w życiu przeżył jakiś konflikt.

Doradca Restrukturyzacyjny - Województwo Śląskie

Prowadzenie własnej działalności to niezwykle wymagające zadanie. Ogrom firm zarządzanych przez doświadczonych przedsiębiorców, dynamiczne powstawanie nowych biznesów oraz wysoki poziom nasycenia rynku sprawiają, że nie każdy potrafi utrzymać się na powierzchni. To sprawia, że niestety, ale sporo osób zmuszona jest zamknąć działalność gospodarczą, a nawet czasami ogłosić upadłość.

Odszkodowania - Wodzisław Śląski

Nasza kancelaria prawna reprezentuje poszkodowane osoby w postępowaniach o odszkodowanie w Wodzisławiu Śląskim. Oferujemy pomoc w uzyskaniu środków za szkody górnicze i po wypadkach. W ramach usług przygotowujemy niezbędną dokumentację, reprezentujemy osoby poszkodowane przed sądem oraz zapewniamy fachowe doradztwo.

Szkody górnicze - Jastrzębie

Na terenach południowej Polski, a zwłaszcza w obszarze górnego i dolnego Śląska prowadzona jest intensywna działalność górnicza. Odnalezienie złóż w naszym kraju sprawiło, że powstały różnorodne spółki zajmujące się wydobyciem oraz dystrybucją węgla.

Szkody górnicze - Wodzisław Śląski

Nasza kancelaria to profesjonalne miejsce, oferująca wśród usług reprezentowanie osób poszkodowanych w wyniku eksploatacji górniczej. Uczestniczymy w postępowaniach sądowych dotyczących szkód w tym zakresie, by zapewnić klientom należące się im zadośćuczynienie finansowe. W tym celu podejmujemy współpracę z rzeczoznawcami, a także fachowcami z zakresu budownictwa oraz wyceny szkód górniczych.

Upadłość konsumencka - Wodzisław Śląski

Upadłość konsumencka to bardzo trudna dla przedsiębiorców sytuacja, która wymaga podjęcia licznych kroków prawnych. Zakończenie działalności wiąże się także ze stresem oraz licznymi emocjami mogącymi utrudniać podejmowanie racjonalnych decyzji.

Upadłość konsumencka - województwo śląskie

Czasami w wyniku różnorodnych sytuacji życiowych ludzie nie są w stanie zadbać o regularną spłatę pożyczki czy kredytu, a zadłużenie stale narasta. W efekcie spirala długów wymyka się spod kontroli i wydaje się, że nastąpiła sytuacja bez wyjścia. Na szczęście istnieje skuteczne rozwiązanie - ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Windykacja - Wodzisław Śląski

Windykacja długów to dla wielu osób trudny i pełen emocji temat, z którym z naszą profesjonalną pomocą można sobie poradzić. Podejmowane przez nas działania obejmują kompleksową obsługę klienta z zakresu całego procesu odzyskiwania długów.